AAV80

Urządzenie AAV80 należy do kompaktowych aparatów do anestezjologii wziewnej, dedykowanych punktom weterynaryjnym, w których główne kryterium wyboru produktów to nieduża wielkość urządzenia.
Aparat gotowy do pracy zajmuje mniej miejsca niż podręczny bagaż lotniczy.
Dzięki swojej mobilności oraz wysokiej niezawodności, nasz system został doceniony przez wielu klientów.
Podstawowa konfiguracja aparatu anestezjologicznego pozwala na bezpieczne znieczulenie wziewne pacjentów o bardzo szerokim zakresie wagowym, od małych zwierząt do dużych. Regulowany przepływomierz, który znajduje się w standardowym wyposażaniu urządzenia, pozwala na indywidualne dostosowanie ilości gazu nośnego w zależności od potrzeb pacjenta.
Kolejny element urządzenia to moduł zastawek z manometrem i regulowanym zaworem nadciśnienia oraz pochłaniaczem dwutlenku węgla do pracy w układzie półzamkniętym.
Najistotniejszą częścią każdego systemu do anestezjologii wziewnej jest parownik gazów anestezjologicznych.
Produkcję parownika oddaliśmy w ręce naszego zaufanego brytyjskiego partnera handlowego, specjalizującego się w produkcji urządzeń anestezjologicznych stosowanych na całym świecie zarówno w medycynie ludzkiej jak i weterynaryjnej.
Zapewnia on bezbłędność i bezawaryjność pracy zarówno dla zwierzęcia jak i dla personelu prowadzącego zabieg z zastosowaniem znieczulenia wziewnego.
Nasz system daje możliwość wyboru parownika w zależności od zastosowania rodzaju leku znieczulającego. Oprócz tego, dzięki łatwemu demontażowi system umożliwia wymianę parowników w późniejszym okresie.

Aparat do anestezji wziewnej AAV80

System AAV80 dostarczamy do lecznicy w konfiguracji z rurami, workami oddechowymi oraz łącznikami. Pozwala to na bezzwłoczne rozpoczęcie zabiegów zaraz po dostawie oraz po napełnieniu parownika anestetykiem.
Budowa urządzenia umożliwia montaż zarówno ścienny jak i na blatach zależnie od preferencji operatora/anestezjologa.
Aparaty do anestezji wziewnej stają się newralgiczną częścią wyposażenia lecznic weterynaryjnych. Do upowszechnienia się tych systemów przyczyniła się dbałość o bezpieczeństwo pacjentów oraz łatwość prowadzenia znieczulenia. Rozwiązania zastosowane w aparatach wykorzystywanych do znieczulenia wziewnego firmy Sigmed gwarantuje bezpieczną i niezawodną pracę.

Rury oddechowe

Rury oddechowe

Worek anestetyczny

Worki oddechowe

Łącznik typu Y luer lock

Łącznik typu Y z przyłączem Luer Lock